Aion

Teraz za przyczyną Aion masz możliwość stać się naocznym świadkiem odwiecznej potyczki pomiędzy dobrem i złem.
wprowadza nas do legendarnej krainy, w której niegdyś przyjacielskie nacje popadły w krwawy konflikt włączając machinę , której nikt nie powstrzyma.
Możemy być przekonani, że jakość dopracowania gry bardzo nas zaskoczy, gdyż jest ona kolejną produkcją słąwnego w świecie MMO studia NC Soft odpowiedzialnego za takie tytuły jak Guild Wars czy Lineage. Swoją przygodę w krainie Aion rozpoczniesz wyborem jednej ze stron konfliktu, opowiesz się za dobrem lub złem i będziesz reprezentował swój lud przez całą rozgrywkę. W dalszej kolejności zadecydujesz, jaką klasę bohatera chciałbyś grać. Autorzy Aion oddali do naszej dyspozycji trzy klasy bohaterów: Maga, Wojownika i Duchownego, z których każda charakteryzuje się wyjątkową kombinacją umiejętności i cech. Przeogromny Aion i jego podatność na penetrację pozwoli ci zwiedzić każde miejsce na mapie i pokonywać ogromne dystanse przy pomocy twoich skrzydeł. Tak więc rozległy Aion stoi przed tobą otworem, będąc naszpikowanym całą masą wyimaginowanych kreatur i potężnych bossów, stojących na straży swoich lokacji.
W rozgrywce będziesz musiał zdobyć uznanie zdolnościami z reprezentantami konkurencyjnego ludu.
Nie czekaj więc ani chwili, lecz wejdź do niesamowitego świata Aion, połącz się w gildie i , by wyruszyć na podbój świata i pokonać odwiecznego przeciwnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *