Anno Online

Anno Online

Online jest grą na przeglądarce, której główny nacisk został położony przede wszystkim na ekonomię. Równie ważnym aspektem rozgrywki jest także mądra strategia, z pomocą której będziemy pozyskiwać nowe ziemie pod rozbudowę naszego królestwa. Oprawa graficzna osadzona jest na scenerii przypominających . jest kontynuacją słynnej serii Anno z komputerów PC.

Fabułę gry rozpoczynamy na głównej wyspie, która jest najważniejszym miejscem zmagań. To właśnie na niej stworzymy własne handlowe imperium. Musimy pamiętać o naszych obywatelach i musisz troszczyć się o ich potrzeby. Będziesz mógł zadowolić obywateli wznosząc konstrukcje, nadzorując pracę i wytwarzanie materiałów. Twoi mieszkańcy, aby mogli poprawiać jakość życia będą nieustająco domagali się nowych ulepszeń. Będziesz się musiał solidnie przyłożyć do tego, aby rozbudować własną wyspę i dbać o to, aby obywatele byli szczęśliwi ze swojego żywota przez co będą się odwdzięczać ciężką pracą i dobrą produktywnością.

Po pewnym czasie okaże się, że jedna wyspa nie wystarcza, aby zaspokoić wszystkie wymogi mieszańców i będziesz zobligowany do prowadzenia kolejnych badań, dzięki którym odszukasz dalsze . Kolejne zasiedlone wysepki scalisz z czasem szlakami handlowymi dzięki czemu Twoje imperium będzie się stale powiększać.

Rzeczą, która dotychczas nie występowała w grze Anno jest to, że użytkownicy będą w stanie tworzyć własne gildie i działać w kooperacji na rzecz wzniosłych celów i wypełniania misji nieosiągalnych dla samotnego gracza.
Anno Online to prawdziwa gratka dla graczy, które pragną radośnie spędzić wolny czas i chcą zdobyć sławę wśród innych graczy.

Czy i Ty potrafisz! Nie zwlekaj i wejdź do gry za darmo już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *