Garden of Eden

Garden of Eden

Wejdź do fantastycznego świata Garden of Eden i oddaj się karierze ogrodnika, sprawującego opiekę nad całą rzeszą różnej maści kwiatów.
Każdy zarejestrowany gracz po rozpoczęciu swojej przygody z grą, trafia pod opiekę ogrodnika Karola, który zapozna go z rozgrywką i wskaże metody prowadzenia rozgrywki.
Wspomniany wcześniej Karol to ponadto nasz pracodawca i opiekun przez cały czas trwania rozgrywki – przydziela nam określone misje i wynagradza za ich prawidłową realizację.
nie będzie ograniczała się wyłącznie do hodowli roślin, naszym zadaniem będzie ponadto dbanie o wzrost infrastruktury ogrodu wraz ze wzrostem rozmachu naszej hodowli.
W grze Garden of Eden będziemy ograniczeni punktami energii, które przepadają w wyniku wykonywania określonych działań – począwszy na pielęgnacji roślin, a kończąc na rozbudowie terenu.
Kluczem do sukcesu jest więc rozważne i zaplanowane szafowanie punktami energii, które są nam przywracane po upływie całego dnia.
Garden of Eden zapewnia nam opcje bonusowe, dlatego w każdym momencie będziemy mieli szansę wspomóc twórców gry – za co otrzymamy dodatkowe punkty energii w formie napoju energetycznego.
W Garden of Eden nie zabrakło także trybu kooperacji, który polega na zapraszaniu własnych znajomych do wspólnej gry i wspólnej dbałości o własne ogrody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *