Goalunited

Goalunited

Weź na własne barki odpowiedzialność za postęp jednego z piłkarskich klubów, który to oczekuje na mądre oraz roztropne działania swojego nowego administratora względem jego bliskiej i dalekiej przyszłości!
Wkrocz więc przez darmową rejestrację do zupełnie odnowionego świata Golaunited, gdzie oczekuje na graczy wielka ilość nowych systemów i rozszerzeń! Kreując od zera własną drużynę, staniesz się odpowiedzialny za jej wzrost i przyszłość, na co składa się wiele prac związanych z zarządzaniem zespołem. Jako administratorzy drużyny staniemy się odpowiedzialni za i poziom infrastruktury stadionowej oraz zadbamy o zapewnienie biegłości finansowej drużyny.Odpowiednie wydatki na podnoszenie jakości murawy, oraz przylegających trybun z czasem staną się dla nas źródłem wielkiego bogactwa.Grę rozpoczniemy przy wsparciu samouczka, który wymusi na nas zaznajomienie się z strategicznymi elementami, to jest modyfikacją składu i taktyki drużyny, oraz planowaniem terminarza treningów. Goalunited to przeznaczona dla fanów futbolu, którzy znajdą w niej wiele szans na wirtualną spełnienie planów zupełnie realnych.
W przypadku, gdy lubisz rywalizację i zawsze odczuwałeś w sobie powołanie do administrowania futbolową drużyną, to nie zwlekaj ani sekundy i sprawdź własne możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *