imperium

Imperium

Wyobraź sobie piękne po środku bogatych, acz niebezpiecznych krain wielkiego
Wyobraź sobie niezliczone rzesze rozmaitych stworów i bestii, zamieszkujących lasy, doliny, góry, pustynie, obrzeża miast, dawne cytadele. Niebezpieczeństwa czające się w podmiejskich kanałach, zapomnianych basztach i ciemnych grotach.
Wyobraź sobie zastępy mężnych wojowników, dzikich barbarzyńców, mądrych magów, pobożnych paladynów, świątobliwych kapłanów i potężnych druidów, którzy przemierzają te krainy, aby oczyszczać je z niebezpieczeństw, poszukiwać skarbów, wykonywać ważne misje i doskonalić swe umiejętności bojowe…
Wyobraź sobie tętniące życiem targowisko, pełne wspaniałej broni, magicznych pancerzy, potężnych artefaktów, cudownych eliksirów i rzadkich reagentów.
Wyobraź sobie potężne, nieugięte Zło, które po latach uśpienia znowu podnosi się z popiołów, aby zagrozić tym magicznym krainom i ich mieszkańcom – aby siać strach i zwątpienie w sercach pracowitych rzemieślników, drwali, rybaków, zielarzy i budowniczych…

Wyobraź sobie, że wszyscy oni czekają na bohatera, który przyjdzie, aby stawić czoło złu i pokonać legendarnego Potwora z jaskini Nottern, nim zostanie zbudzony z wiecznego snu i ściągnie na świat chaos i mrok.
Czekają na Ciebie!

Wszystko to znajdziesz w najstarszej polskiej grze – Imperium Smallville!
Wejdź w ten świat, wybierz jedną z 9 profesji i ruszaj na spotkanie przygodzie!

facebook.com/imperium.rpg

Graj za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *