Legends of Honor

Legends of Honor

W nękanym bitwami państwie, rozdartym między trzy rywalizujące odłamy, przetrwanie i dostatek są priorytetem mocnych. W Legends of Honor mury wznoszą się, a są niszczone w mgnieniu oka. Nie zwlekaj, zbieraj armię i przygotuj żołnierzy do !

Legends of Honor to przeglądarkowa MMO, łącząca dynamiczną fabułę ze strategicznym budowaniem imperium, w której natychmiastowe postanowienia potrafią zdecydować o niepowtarzalnym sukcesie lub powalającej porażce. Nie wszystkie konfrontacje wygrywa się na mieczem, a podejście do budowy dostatniej twierdzy jest tak samo ważna co strategia wygrywania bajecznych potyczek PvP. Jako pan twierdzy musisz stawiać , rekrutować potężnych żołnierzy i starać się, aby fortyfikacje wytrzymały napór bezwzględnych wrogów. Czy dysponujesz tym, czego potrzeba, by zostać legendą honoru?

Legends of Honor łączy w sobie błyskawiczną walkę, przemyślaną rozbudowę i rekrutację armii, dlatego też gracze muszą planować rozważnie i nacierać nieprzyjaciół bez zahamowań, bo w przeciwnym razie ich fort obróci się w gruzy.

Rozległa mapa średniowiecznego świata dostępna w grze pozwala na bezproblemowe przemieszczanie się i szczegółowe rozplanowanie potyczek. Rekruci dostają premie do ataku i kary do defensywy w związku od ukształtowania terenu. Bohaterowie potrafią urządzać w lasach sidła na wrogie odziały, a także wchodzić na pagórki, by analizować okolicę i rozglądać się w poszukiwaniu oddziałów nieprzyjaciela.

W tej grze przeglądarkowej nie jesteś zobligowany bić się samemu. Złóż przyrzeczenie oddania jednej z 3 frakcji i zawieraj potężne z graczami z całego globu, aby połączonymi armiami zwyciężać w zaciekłych starciach PvP, które zdecydują o żywocie tych średniowiecznych światów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *