Łowcy Zombi: Apokalipsa

Łowcy Zombi

Łowcy : Apokalipsa to darmowa online , która przeniesie cię na wschodnie USA, gdzie będziesz musiał zmierzyć się z tajemniczym wirusem zmieniającym ludzi w zombi.

Przygoda staruje się w samym centrum Nowego Jorku, kiedy raptownie wybucha epidemia, siejąc panikę i śmierć. We wszechobecnym harmiderze, zadajesz sobie pytania: czy ochronisz swoją rodzinę? Czy unicestwisz prezesa złowrogiej korporacji? Ruszaj przed siebie, walcząc na każdym kroku ze śmiertelnymi zagrożeniami. Nieżywi czają się na każdym kroku, dlatego przed tobą długa droga… Czeka na ciebie wiele przygód, niesamowitych wyzwań i dziesiątków nagród oraz przedmiotów, w które wyposażysz swojego Łowcę.

W grze Łowcy Zombi: Apokalipsa znajdziesz nie tylko kampanię, ale także tryby PvP, w których zmierzysz się z losowymi graczami lub członkami gildii. W gangu znajdziesz unikalne i bonusy oraz związane z nimi moduły gry jak na przykład Wojna o Schron. Polepszaj swój i rywalizuj z pozostałymi gangami o miano najsilniejszego i najbardziej niebezpiecznego gangu w mieście! Rozsądnie gospodaruj zasobami swojego gangu. Odnajdź najlepszy schemat postępu.

Bij się o miano najwaleczniejszego Łowcy i zostań postrachem przeciwników. Pnij się w rankingu najmocniejszych Łowców, bierz udział w zawodach, aby zdobyć bezcenne prezenty. W Łowcy Zombi kluczowi są inne osoby, z którymi będziesz miał kontakt nie tylko podczas kompletowania trybów gry, ale również przez czat, forum oraz pocztę.

Łowcy Zombi: Apokalipsa jest dostępna na przeglądarki internetowe, a ze względu na responsywny design jest dostępne zarówno na komputerach, jak i również na urządzeniach mobilnych (tablet i smartfon). Instalki są do pobrania z Google Play jak i z iTunes.

Zagraj i przekonaj się, jak kończy się wątek fabularny gry!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *