Moje Małe Tesc

Moje Małe Tesco

Moje Małe daje ci niesłychaną możliwość do umieszczenia całego hiper-marketu w twoim telefonie! Możesz go polepszać i dostosowywać według zapotrzebowania, zajmować się handlem ze znajomymi i stawiać czoła codziennym trudom!

Twoim zadaniem jest dopilnowanie tego, by klienci byli zadowoleni! Poznawaj ich po imieniu, rozmawiaj z nimi, dowiedz się co potrzebują kupić i na tych fundamentach rozporządzaj towarami. Odszukaj własną drogę na skuteczny interes.

Funkcja gry online umożliwia z pozostałymi użytkownikami i rywalizację z koleżankami i bliską rodziną. Potwierdź, kto z Was da radę poprowadzić najbardziej efektywny .

W grę Moje Małe Tesco masz możliwość gry tam gdzie chcesz i gdy masz chęć, na przykład na tablecie. Moje Małe Tesco to niekończąca się radość dla użytkowników.

Bądź stale na czasie z tym, co dzieje się w marketach Tesco! Poznawaj okazje w momencie zakupów. Odszukasz je dodatkowo w swoim wirtualnym sklepie! W asortymencie znajdziesz też osiągalne jedynie sezonowo. Nie przejdź obok nich obojętnie!

AppStore Google PlayWindows Store

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *