Moje Małe Tesc

Moje Małe Tesco

Moje Małe daje ci niesłychaną możliwość do umieszczenia całego hiper-marketu w twoim telefonie! Możesz go polepszać i dostosowywać według zapotrzebowania, zajmować się handlem ze znajomymi i stawiać czoła codziennym trudom!

Twoim zadaniem jest dopilnowanie tego, by klienci byli zadowoleni! Poznawaj ich po imieniu, rozmawiaj z nimi, dowiedz się co potrzebują kupić i na tych fundamentach rozporządzaj towarami. Odszukaj własną drogę na skuteczny interes.

Funkcja gry online umożliwia z pozostałymi użytkownikami i rywalizację z koleżankami i bliską rodziną. Potwierdź, kto z Was da radę poprowadzić najbardziej efektywny .

W grę Moje Małe Tesco masz możliwość gry tam gdzie chcesz i gdy masz chęć, na przykład na tablecie. Moje Małe Tesco to niekończąca się radość dla użytkowników.

Bądź stale na czasie z tym, co dzieje się w marketach Tesco! Poznawaj okazje w momencie zakupów. Odszukasz je dodatkowo w swoim wirtualnym sklepie! W asortymencie znajdziesz też osiągalne jedynie sezonowo. Nie przejdź obok nich obojętnie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *