PGR Online

PGR Online

PGR Online – polska w najlepszym wydaniu.

Wielbiciele gier farmerskich powinni zacząć zacierać ręce, bo oto na rynku pojawia się najnowsza tego typu produkcja – PGR Online. Jej głównym atutem jest jednak fakt, że różni się nieco od innych w jej typie.

Przede wszystkim główną różnicą jest odmienny schemat gry – gracz jest nie tylko farmerem, ale i ma szansę stać się przodownikiem pracy.

Gracz otrzymuje kawałek ziemi i kilka sadzonek, które ma za zadanie zasadzić na swoim polu. Za każde sadzenie i zbieranie otrzymuje on punkty doświadczenia, które prowadzą do osiągania kolejnych poziomów w grze. Niezmiernie ważną rzeczą jest także . Bez niego gracz-rolnik nie zdobędzie pieniędzy potrzebnych na kupno nowych sadzonek i rozbudowę swojego gospodarstwa. A rozbudować go można naprawdę poważnie! Za wykonanie przeróżnych zadań gracz może zdobyć pozwolenie na kupno nowego kawałka ziemi i przeznaczyć go pod uprawę, lub wybudować tam kolejne gospodarstwo. Możliwe jest także stawianie budynków gospodarczych, takich jak suszarnia czy młyn, które urozmaicają asortyment naszych produktów.

Warto jest wykonywać zadania nie tylko ze względu na pozwolenia zakupu ziemi, ale i dlatego, że w nagrodę można dostać dodatkowe punkty doświadczenia, a także inne pomniejsze niespodzianki, jak np. nawóz wspomagający przyrost plonów. Jeśli brakuje pieniędzy – zawsze można wystawić swoje w spółdzielni, lub też sprzedać klientom stojącym w kolejce pod gospodarstwem.
Brakujące sadzonki można kupić od innych graczy, lub udać się po nie do sklepu.

PGR Online to idealna by oderwać się od codzienności i pogrążyć na chwilę w świecie kolektywu, wyrabiania normy, samopomocy chłopskiej i Pewexu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *