PokeWars

PokeWars

PokeWars jest grą przeglądarkową zbudowana na fundamentach i w realiach świata . polecana jest dla osób w każdym wieku. Osoba starsza przeniesie się do czasów młodości, natomiast gracz w młodym wieku zostanie z pewnością wciągnięty przez te fascynującą krainę.

W grze czeka na Ciebie wiele zadań zlecanych przez Profesora Oaka oraz Profesora Elma, a także wiele wyzwań czasowych.
Jedne będą angażowały dużo Twojego czasu i pracy, z kolei w innych – ograniczonych czasowo liczyć się będzie szybkość, będziesz musiał wykonać je jako pierwszy, spośród wszystkich rywali. Na pewno nie będziesz się nudzić!
Masowe czasowe organizowane kilka razy dziennie pozwalają konkurować z setkami osób online.

Społeczność graczy i możliwość zakładania stowarzyszeń sprawi, że wspólna gra będzie jeszcze bardziej fascynująca. Wraz ze znajomymi możecie konkurować z innymi stowarzyszeniami w walkach i piąć się w rankingu. Rozbudowywanie osad stowarzyszeń daje ogromne korzyści w grze i przyspiesza postaci.

Poznanie Profesora Oaka to nie lada wydarzenie w życiu każdego młodego trenera. Będziesz mógł poznać go tuż po rozpoczęciu gry, gdzie w przyjemnym samouczku Profesor będzie oprowadzał Cię krok po kroku po najważniejszych elementach gry. W razie jakichkolwiek wątpliwości dostępny jest dla Ciebie wyjątkowy PokeDex, który odpowie na każde Twoje pytanie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *