PokeWars

PokeWars

PokeWars jest grą przeglądarkową zbudowana na fundamentach i w realiach świata . polecana jest dla osób w każdym wieku. Osoba starsza przeniesie się do czasów młodości, natomiast gracz w młodym wieku zostanie z pewnością wciągnięty przez te fascynującą krainę.

W grze czeka na Ciebie wiele zadań zlecanych przez Profesora Oaka oraz Profesora Elma, a także wiele wyzwań czasowych.
Jedne będą angażowały dużo Twojego czasu i pracy, z kolei w innych – ograniczonych czasowo liczyć się będzie szybkość, będziesz musiał wykonać je jako pierwszy, spośród wszystkich rywali. Na pewno nie będziesz się nudzić!
Masowe czasowe organizowane kilka razy dziennie pozwalają konkurować z setkami osób online.

Społeczność graczy i możliwość zakładania stowarzyszeń sprawi, że wspólna gra będzie jeszcze bardziej fascynująca. Wraz ze znajomymi możecie konkurować z innymi stowarzyszeniami w walkach i piąć się w rankingu. Rozbudowywanie osad stowarzyszeń daje ogromne korzyści w grze i przyspiesza postaci.

Poznanie Profesora Oaka to nie lada wydarzenie w życiu każdego młodego trenera. Będziesz mógł poznać go tuż po rozpoczęciu gry, gdzie w przyjemnym samouczku Profesor będzie oprowadzał Cię krok po kroku po najważniejszych elementach gry. W razie jakichkolwiek wątpliwości dostępny jest dla Ciebie wyjątkowy PokeDex, który odpowie na każde Twoje pytanie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *