Rage War

Jesteś zainteresowany się podróżą w przeszłość? Szukasz konfliktu? Szukasz całkowicie odmiennych wyzwań w grze? Wiesz, że tak jest! Zapoznaj się z nową strategią, która odpowie na Twoje pragnienia – Rage War!

Rage War to niesamowita nie tylko ze względu na nowoczesną grafikę czy w czasie realnym!
Podczas niesamowitej podróży masz szansę odnajdywać antyczne królestwa, odkryć przeszłe cywilizacje i napisać historię na nowo.

Twoja misja jest jasno wytyczona: cofnij się w czasie, zbuduj niezwyciężoną armię, rozwiń wielkie imperium i znajdź każdą z zagubionych elementy Maszyny do wędrówek w czasie.
Wrogowie bez skrupułów oraz najdziksze hordy będą testować Twoje możliwości w każdej erze, ale to tylko jeden z problemów.
Ambitni uczestnicy gry z całego świata mają dokładnie ten sam motyw działania co Ty – przejęcie kontroli nad wszystkimi w każdym momencie gry. Nie przejmuj się – w każdym momencie masz do dyspozycji pomoc sojuszników! Zaproś ich do gry i wykreujcie potężne cesarstwo, gdzie będziecie walczyć z przeciwnikiem ramię w ramię.
Rozwijaj swój styl i wygrywaj nagrody realizując misje oraz zadania.

Stwórz silną ekonomię królestwa i zbieraj bezcenne zasoby poprzez optymalizację budynków w swojej osadzie.
Posiądź nowe technologie z ogromnego drzewka dostępnych technologii. Pozwoli to na stawianie lepszych budynków, żołnierzy i inne ulepszenia.
Przemień ekspansją swój gród z maleńkiej wioski w potężne imperium.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *