Riot Zone

Merania to niewielkie państwo położone na terenie Ameryki Łacińskiej – potrzebuje Ciebie, abyś wziął udział w konflikcie, kiedy to każdy bojownik jest na miarę złota. 
Korzystaj z szerokiego zbioru metod pośredniej lub bezpośredniej – kierując drużyną najemników, w celu realizacji przekazanie Ci rozkazy. W celu polepszenia efektywności twoich najemników, w czasie zautomatyzowanej potyczki – postanawiasz o wykorzystaniu cech unikalnych, które umożliwiają na zdobycie upragnionej przewagi nad wrogiem. W związku z tym nasi żołnierze – niepokonani, odpowiedzialnie przez Ciebie dowodzeni zyskają z czasem tytuł legendarnych bohaterów, którym nie jest straszny upływ krwi i potu w celu zrealizowania rozkazów. Rzecz jasna, że bez odpowiednich zasobów – wszystkie twoje ambicje i plany spełzną na niczym. Tak więc będziesz musiał zabezpieczyć swoim najemnikom pewny dostęp do zaopatrzenia, nieustannie rozbudowując swoją bazę i potęgując jej potencjał militarny. Twórcy gry pamiętali także o bardzo znaczącym wątku współpracy, stąd wielokrotnie staniesz przed koniecznością skorzystania z pomocy bliskich ci graczy. Zawsze musisz być zaniepokojony o swój los, gdyż myślą którą kierują się twoi wrogowie jest „zwycięstwo za wszelką cenę”. Dla graczy posiadających zbędny kapitał lub pragnących wspomóc autorów Riot Zone – przygotowany szereg opcji premium, dzięki którym możemy osiągnąć nieznaczną przewagę w rozgrywce.

Krocz pewnie po gruncie, zawsze miej palec na spuście w pełnej gotowości do interwencji – odważnie ruszaj na przód będąc przykładem dla służących ci bojowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *