Shadow Time

Shadow Time

Shadow Time to z gatunku , która została osadzona w świecie Anime oraz . Tytuł wykonało niezależne polskie studio. jest bezpłatna i dostępna w przeglądarce internetowej, a także przystosowana do tego, aby używać jej w odsłonie na telefon.

Świat Shadow Time sumuje w sobie dużo wątków z historii popularnych Mang & Anime. Celem rozgrywki jest kreacja społeczeństwa, które razem podejmie walkę, w celu przeciwstawienia się Jeźdźcom Apokalipsy zagrażającym istnieniu tej krainy. Zło w postaci demonów, różnej maści kreatur wyrusza w podróż po krainie. I tu właśnie pojawia się nasz główny , który ma za zadanie zapobiec całej tej klęsce.

Na starcie przychodzi nam wybrać jedną z 5 ras: Boga Śmierci, Pirata, Shinobi, Super Wojownika lub Zabójcę Smoków. Każda rasa dysponuje specjalnymi właściwościami przejawiającymi się w sile, zręczności, wytrzymałości i inteligencji. Dodatkowo wybieramy fach specyficzny dla każdej z postaci.

W celu zdobycia poziomów nie tylko trzeba walczyć z wrogami. Warto rozejrzeć się za rozmaitego rodzaju questami. I jak na RPG przystało, Shadow Time cechuje się licznymi misjami. Prócz zadań związanych z kluczowym wątkiem fabularnym, jest do dyspozycji również szereg misji pobocznych, które oferują nam wykonywanie misji nie tylko w trybie jednorazowym, ale również jako misję dzienną.

Sama rozgrywka odbywa się w otwartym świecie, tak więc mamy możliwość udania się tam, dokąd nas nogi poniosą. W trakcie nabywania doświadczenia, bohater nasz może wyszkolić się w nowej technice lub zdobyć umiejętność. Oferuje to szeroką gammę rozbudowy naszego bohatera. Walka przebiega w trybie turowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *