Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms

Stronghold Kingdoms jest strategią czasu rzeczywistego (RTS), która ze słynnej serii Twierdza. Podobnie jak tamte produkcje, rozgrywka osadzona jest w czasach średniowiecznej Europy. W celu rozpoczęcia rozgrywki należy zainstalować ją na swoim PC. Głównym celem gry jest troszczenie się o zaopatrzenie oraz najlepszą ochronę naszych wiosek przed przeciwnikami.

Buduj wioski i prowadź ogromne z innymi władcami zamków. Wspólnie ze swoją armią stajesz w obronie swoich terenów i ciągle rozszerzasz strefę własnych wpływów.Dbaj także o sprawy gospodarcze warowni i swoich wiosek oraz organizuj silną armię, która będzie chronić twoje dobra. Pamiętaj o dostarczaniu niezbędnych surowców bez których twoja forteca nie będzie się prawidłowo rozwijała. Produkuj lub zdobywaj w walce , narzędzia i pokarm, dzięki którym osiągniesz przewagę nad przeciwnikami.W grze MMO Stronghold Kingdoms kreujesz postać własnego wojownika, który rozwija się podczas rozgrywki. W ten sposób przeinaczasz się ze zwykłego, mało znanego chłopa w pana, który cieszy się wielką sławą i uznaniem. A jeśli pomyślność będzie ci sprzyjać, to wraz ze swoim wojskiem otrzymać posadę namiestnika a nawet króla.
W celu zaczęcia swojej przygody z Stronghold Kingdoms, będziemy zobowiązani do ściągnięcia niewielkiego klienta gry, który oferuje nam nawiązanie połączenia z serwerem gry i wykluczy potrzebę posiadania pełnej wersji pecetowej gry.
Launcher umożliwia nam bezproblemową i darmową aktualizację gry, dzięki czemu bez przerwy uczestniczymy w życiu gry i jej społeczności, bez konieczności zbędnego przeznaczania czasu na aktualizację gry.

Nie zwlekaj więc ani sekundy dłużej, gdyż każda minuta poza serwerem gry oddala perspektywę osiągnięcia przez ciebie statusu imperialnego władcy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *