War Thunder

War Thunder

Od teraz całkowicie za darmo z tysiącami grających masz możliwość rozgrywać podniebne , siadając w kokpicie legendarnych samolotów bojowych!
Tylko od twojej decyzji zależy, która to opcja potyczki będzie mogła radować się twoim wsparciem i zaproponować ci na rozpoczęcie kariery jedną z bogatego arsenału maszyn.
Zarobione za skuteczność doświadczenie wymienisz zaś na nowe podzespoły maszyny latającej lub dokonasz zakupu zupełnie nowej maszyny.
Dla kompletnego zwycięstwa – będziesz zobowiązany zadbać o przyrost przygotowania służącej ci ekipy lotników, która to doszkala się na bazie rozegranych bitew jak i przyznanych po nich punktów doświadczenia.
Grając w War Thunder będziesz mógł postanowić, którą to gałąź lotnictwa będziesz chciał uświetnić swoją grą – usiądziesz za sterami doskonałego myśliwca, czy przeprowadzisz strategiczne bombardowanie celów znajdujących się na ziemi?
Kluczem do sukcesu jest również oddana kooperacja z innymi, uczestniczącymi w potyczce lotnikami. Dodatkowo twórcy War Thunder nieustannie aktualizują stronę projektu, zapewniając grającym realnych informacji historycznych, które dodają grze większego klimatu.

Więc nie czekaj ani minuty, wskakuj do kokpitu i ruszaj na podbój nieba, dla chwały reprezentowanej przez Ciebie nacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *