WORLD OF WARPLANES

World of Warplanes

Wejdź w skórę przesławnych lotników, którzy emanowali się odwagą na wszystkich frontach II Światowej! 
Wyłącznie od twojej decyzji zależy, która opcja potyczki będzie mogła cieszyć się twoją pomocą i zaproponować ci na start kariery jedną z bogatego arsenału maszyn.
Twoja przydatność będzie oceniona na bazie przyznanych ci punktów doświadczenia, które to są w grze walutę i pozwalają na wymianę podzespołów samolotu lub zakup nowego samolotu.
Dla pełni sukcesu – będziesz zobowiązany zatroszczyć się o wzrost zdolności służącej ci ekipy lotników, która to doszkala się na bazie rozstrzygniętych starć jak i przyznanych po nich punktów doświadczenia.
Grając w World of Warplanes staniesz przed pytaniem, którą gałąź lotnictwa zechcesz uświetnić swoją grą – staniesz w kokpicie doskonałego myśliwca, czy poprowadzisz strategiczne bombardowanie celów znajdujących się na ziemi?
World of Warplanes to , w której najważniejsze to postawić na współpracę z tysiącami innych rozgrywającyh obecnych w bitwie.
Nie marnuj czasu na zbędne zastanowienie, usiądź za kokpitem wybranej przez siebie maszyny i walcz mężnie o powodzenie w tej kampani!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *